Najczęściej zadawane pytania

Tak, strony przez nas wykonywane są wyposażone w domenę (.pl) oraz hosting ważny przez rok.

Tak, gdy posiadasz swoją domenę (oraz hosting) to twoje zamówienie będzie tańsze. Podczas składania zamówienia wprowadź kupon o nazwie: DOMENA. Jeśli nie masz swojej domeny, nie używaj tego kuponu.

Nie, za wykonanie strony płacisz tylko raz, chyba że twoje wymagania przekraczają opisane w ofercie parametry produktu. Jeżeli masz co do tego jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami przed zakupem.

Czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze. Z każdym dniem opóźnienia wartość zamówienia maleje o 10%, przykładowo gdy zamówienie, którego całkowity koszt to 350zł zostanie zwrócona 2 dni po terminie to suma, która jest zwrócona to 66,50zł (pierwszego dnia zamówienie pomniejszone jest o kwotę 35zł, a drugiego o 31,50zł). Czas liczony jest od omówienia preferencji dotyczących wyglądu. Więcej informacji w ostatnim pytaniu.

Strony, które tworzymy są oparte o system CMS, dzięki któremu 99% posiadaczy stron bez problemu może edytować treść strony.

Oczywiście, strony tworzone przez nas przede wszystkim powinny podobać się klientowi, dlatego dajemy możliwość nanoszenia nielimitowanej ilości zmian przez 31 dni od momentu oddania strony do użytku.

Tak, przykładamy dużą uwagę do tego, aby strona była dopasowana do różnej wielkości urządzeń.

Tworzymy nasze strony tak, aby były jak najbezpieczniejsze dla klientów. Wszystkie nasze strony są wyposażone w podstawowy certyfikat SSL, dodatkowo płatności wykonywane są za pośrednictwem innych platform takich jak Stripe, Paypal czy Przelewy24, dzięki czemu jest odpowiedzialność za osobiste dane użytkownika jest zmniejszona.

Zwrot zamówienia jest możliwy, jeżeli formularz opisany w ostatnim pytaniu nie został jeszcze odesłany.

1. W momencie zaksięgowania wpłaty wysyłamy formularz, którego celem jest zdefiniowanie podstawowych preferencji dotyczących wyglądu oraz sposobu wykonania witryny. 

2. Po odesłaniu formularza wysyłamy nasz szkic witryny, który pokaże jak wstępnie będzie wyglądać strona. Po nałożeniu ewentualnych poprawek, liczony jest czas 3 dni na wykonanie witryny. 

3. Tworzona jest strona zgodnie z przyjętymi założeniami,

4. Po umieszczeniu strony w sieci, będziesz mógł/mogła przez miesiąc nakładać ewentualne poprawki.

 

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie lub dalej masz wątpliowości? Chętnie na nie odpowiemy w wiadomości prywatnej